×
×
Filtry
Cena
Średnica
Rozmiar
Szerokość
Grubość
Średnica kielicha
Wysokość
Rozmiar medalu
Dyscyplina
Kolor
Kształt
Linia
Materiał
Miejsce na medal
Rozmiar emblematu
Średnica medalu
Szerokość szarfy

Statuetki piłkarskie, trofea, figurki piłkarskie oraz szeroki wybór nagród piłkarskich z naszej oferty pozwala dopasować opcję na każdą okazję i wydarzenie futbolowe.

Każdy zawodnik od najmłodszych lat marzy o zdobyciu pucharu piłkarskiego wraz ze swoimi klubowymi kompanami, ale i zdobyciu indywidualnej nagrody za najlepszą grę w postaci statuetki złotego buta, nagrody króla strzelców czy wyróżnienia dla najlepszego bramkarza. Trofeum piłkarskie niejedno ma imię, dlatego w naszej ofercie nie brakuje oryginalnych i niebanalnych rozwiązań, w tym także tych szytych na miarę indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Statuetki piłkarskie, trofea, figurki piłkarskie oraz szeroki wybór nagród piłkarskich pozwala dopasować opcję na każdą okazję i wydarzenie futbolowe. Nagrody w postaci starannie statuetek piłkarskich będą doskonałym sposobem na docenienie poszczególnych zawodników, gości honorowych, trenerów, sponsorów i każdego, kto w Waszych oczach na to zasługuje.

Zarejestruj się i zyskaj % rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.